Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie praca w Pol-Skone

Utworzony przez Krzysiek, 17 listopada 2012 r. o 20:18 Powrót do artykułu
byc moze wlasciciel nie jest najlepszy ale mimo to ma prace dla nastepnych 70 osob . Na palcach jednej ręki mozna policzyc w lublinie przedsiebiorstwa prywatne zatrudniające tyle osób. Myslę iż wiekszośc narzekaczy gdyby była pracodawcami postepowała by tak samo jak oni. Zakładajcie swoje firmy i zobaczcie jak trudno sie utrzymac na rynku , ale mimo wszystko zachęcam do pracy na wlasny rachunek,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byc moze wlasciciel nie jest najlepszy ale mimo to ma prace dla nastepnych 70 osob . Na palcach jednej ręki mozna policzyc w lublinie przedsiebiorstwa prywatne zatrudniające tyle osób. Myslę iż wiekszośc narzekaczy gdyby była pracodawcami postepowała by tak samo jak oni. Zakładajcie swoje firmy i zobaczcie jak trudno sie utrzymac na rynku , ale mimo wszystko zachęcam do pracy na wlasny rachunek,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedsiębiorca napisał:
Uwielbiam myślenie niektórych ludzi. Komuna się skończyła - nie ma daj bo należy mi się. Wyłączcie komputer, ruszcie 4 litery i twórzcie miejsca pracy. Wtedy zobaczysz czy dasz swojemu pracownikowi 5000 zł czy 2000 zł.
Komuna się wcale nie skończyła,tylko przepoczwarzyła się w ŻYDO-KOMUNĘ,a teraz biada nam wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta. Ja dodałem komentarz wcześniej i Tobie powiem, że pracowałem tam - jednak to nie mnie zwolnili a sam odszedłem. I nawet obiegówke podpisując kierownik powiedział że myślałem że dłużej pan popracuje. Moje odejście spowodowane było wynagrodzeniem miesięcznym i atmosferą w tej firmie. Wszystkim niedowiarkom polecam tam pojść popracować pół roku i wrócić do tej strony i wystawić komentarz. A to że takie komentarze tutaj są to może pan Jan Sz. poczyta sobie i coś zmieni w wynagrodzeniach dla pracowników którzy tam pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek napisał:
Bardzo dobrze, że POL-SKONE się rozwija i daje nowe miejsca pracy. To przykład na to, że w Lublinie są jeszcze firmy, które nie zwalniają, ale ZATRUDNIAJĄ nowych pracowników. Tak trzymać!
4 - litery ? O czym ty pajacu piszesz ? chyba w agencji towarzyskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmmmm napisał:
Marta. Ja dodałem komentarz wcześniej i Tobie powiem, że pracowałem tam - jednak to nie mnie zwolnili a sam odszedłem. I nawet obiegówke podpisując kierownik powiedział że myślałem że dłużej pan popracuje. Moje odejście spowodowane było wynagrodzeniem miesięcznym i atmosferą w tej firmie. Wszystkim niedowiarkom polecam tam pojść popracować pół roku i wrócić do tej strony i wystawić komentarz. A to że takie komentarze tutaj są to może pan Jan Sz. poczyta sobie i coś zmieni w wynagrodzeniach dla pracowników którzy tam pracują.
TO ŻYD ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwija,tylko jakim kosztem-chyba pracowników i ich i tak marnych pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lopez napisał:
Przy okazji artykułu,nie mogę pominąć faktu,iż od bardzo długiego czasu jestem świadkiem jak przy Al.Witosa z komina budynku firmy Pol-Skone dzień w dzień w godzinach nocnych aż do świtu wydobywa się dym cuchnący spalanymi chemikaliami.Może w końcu zająłby się sprawą Wydział środowiska UM w lublinie-skutecznie!
to nie chemilalia tylko MDF ktury jestzakazany do spalania i inne odpadk z produkcji to znaczy drewno i MDF oraz HDF pomalowany i polakierowany a pali sie go nocą bo w dzień rośnie ryzyko nakrycia pracowałem tam to wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szanowny pan kierownik S******** zarabia 7-10 tys bo CIOCIA mu załatwiła pracę i w dość szybki sposób awansował to czemu ma pracownikowi podwyższyć pensję? najlepiej sobie do kieszonki dołożyć niż komuś do chleba... nie wspominając o talonach świątecznych. Żenada, chamstwo. POL-SKONE -> pracownik=nikt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktos spyta szanownego pana dyrektora Janka, czy pamieta Siwka- konika swojego taty. Bardzo prosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie... praca po znajomości. Źle się tam dzieje,chodzi mi o ogół począwszy od warunków kończywszy na zarobkach, które pokazują jakie jest posznowanie pracownika i jego godności, ile jest warta jego ciężka praca. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
Ludzie!w fimie pracuje 900 osob,ciagle przewijaja sie rekamy w telewizji czyli chyba firma niezle prosperuje. Jakby rzeczywiście było tak zle to juz dawno polskone by upadlo. Przeciez firma to ludzie! Widać, ze ktoś mocno się stara, zeby popsuc opinie. Pewnie jakiś zdesperowany zwoniony pracownikktory "bezpodstawnie" wylecialz roboty
DOBRĄ FIRME NIE TRZEBA REKLAMOWAĆ W TEN SPOSÓB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwija,tylko jakim kosztem-chyba pracowników i ich i tak marnych pensji.
Praca jest towarem na rynku. Tyle nam płacą za ile sprzedamy nasze usługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie możecie znaleźć odpowiednich rozmiarów ubrań, to zapraszam tutaj http://www.wielkipan.com.pl/  Na pewno coś znajdziecie. Zobaczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor firmy pol-skone jest porządnym człowiekiem. Chce by pracownicy zarabiali jak najlepiej. O niskie zarobki trzeba oskarżyć innego człowieka na trochę niższym szczeblu. To on przydziela premie wedle własnego uznania. Zechce wam po trochu wyjaśnić na czym rzecz polega. Zacznę od tego że ten człowiek powiedział cytuje „ firma należy do mnie i to ja tutaj żądze i będzie tak jak ja zechce, a dyrektor opiera się na mojej opinii”. To właśnie ten człowiek tworzy wizerunek dyrektora w waszych oczach. Do usłyszenia. Wesołych świąt dla normalnych pracowników Pol-skone lublin.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie... praca po znajomości. Źle się tam dzieje,chodzi mi o ogół począwszy od warunków kończywszy na zarobkach, które pokazują jakie jest posznowanie pracownika i jego godności, ile jest warta jego ciężka praca. Wstyd
Skoro Pol-Skone jest firmą prywatną to chyba dyrektor może sobie zatrudnic kogo chce, prawda?brata, siostre, ciotke, kuzynke, kolege itd. nikt mu tego nie zabroni bo to jego firma, więc nie rozumiem o co wy sie czepiacie?to nie jest firma państwowa tylko prywatna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRĄ FIRME NIE TRZEBA REKLAMOWAĆ W TEN SPOSÓB Czasy są takie, że wszysko teraz się reklamuje. Włącz sobie telewizor i zobacz jaką ilością reklam zasypują ludzi. Reklama to podstawa. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Politechnika Lubelska nie ma nic wspólnego z obróbką drewna. Wiem co mówię bo po 5 latach studiowania na WM na 2 kierunkach nie usłyszałem nic na temat materiału jakim jest drewno.
Mylisz się na ETI przez kilka semestrów działaliśmy na stolarni. Mieliśmy materiałoznawstwo robiliśmy projekty które później wykonaliśmy na stolarni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...